Третю золоту медаль на Паралімпіаді-2024 для України здобув плавець Михайло Сербін | УНН

Український плавець Михайло Сербін завоював золоту медаль у запливі на 100 метрів на спині на Паралімпійських іграх у Парижі. Його результат - 1:05,84 хвилини - став новим світовим рекордом, забезпечивши Україні третю золоту медаль на цих змаганнях.

Український плавець Михайло Сербін здобув третю золоту медаль для України на Паралімпійських іграх 2024 у Парижі, перемігши у запливі на 100 метрів на спині. Про це повідомляє УНН з посиланням на Суспільне.

Описання компонентів.

У фінальному запливі на дистанції 100 м на спині у класі S11 20-річний Сербін показав результат 1:05,84 хв, на 0,17 секунди оновивши свій світовий рекорд 2023 року.

На завершальних 50 метрах дистанції 20-річний Сербін зробив вирішальний ривок, що дозволило йому піднятися з четвертої позиції на першу і стати лідером запливу.

Сербін обігнав чеха Давида Кратохвілла (1.06,54) і ще одного українського спортсмена Данила Чуфарова (1.07,03), який здобув бронзову медаль для України.

Пропонуємо згадати

Україну в Парижі представляють 140 атлетів, які змагаються у 17 паралімпійських видах спорту.

Українська збірна посідає десяте місце у медальному заліку, маючи 25 нагород: 3 золота, 10 срібних та 13 бронзових.