Олег Дорощук здобув срібло на фінальних змаганнях Діамантової ліги, повідомляє 24 канал Спорт.

Спортсмен з Кропивницького ризикував залишитися поза фіналом вирішальних змагань Діамантової ліги, але його успішне проходження у фінал стало запорукою визнання і нагороди для Дорощука.

У Брюсселі триває фінальний етап Діамантової ліги з легкої атлетики. Раніше у жіночих стрибках у висоту Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко здобули "золото" та "бронзу" відповідно, пише 24 Канал.

Третє поспіль досягнення: Магучіх здобула "золоту" медаль у фіналі Діамантової ліги в стрибках у висоту.

Тепер Україна відзначала свою перемогу в тих же змаганнях, але цього разу серед чоловічого складу. Наш атлет Олег Дорощук перед фіналом займав сьоме місце в рейтингу, але, скориставшись відмовою двох інших спортсменів, зміг пройти до фіналу.

Український спортсмен вважався аутсайдером у змаганнях, де брали участь шість учасників. Проте Олег зміг продемонструвати свої найкращі результати. Першим, хто покинув турнір, став віцечемпіон Олімпійських ігор 2024 року Шелбі Маківен, який показав результат 2,17 метра.

Томас Кармой і Ромен Бекфорд не змогли подолати висоту 2,25 метра. Натомість Дорощук успішно впорався з цією позначкою з першої спроби, що забезпечило йому медаль.

Також читайте: Після 2,5 років ув'язнення українського легкоатлета вдалося звільнити в рамках обміну військовополоненими.

Проте українець не обмежився лише цим досягненням і залишив позаду чинного чемпіона серії Ву Саньхока. Кореєць не зміг подолати висоту 2,28 метра, тоді як Дорощук разом із Джанмарко Танбері успішно взяли бар'єр у 2,31 метра.

Цей показник став рівнозначним його найвищому кар'єрному здобутку – 2,31 метра, яке українець подолав на Олімпійських Іграх 2024 року. Тоді ж це принесли йому лише шосту позицію.

У фіналі Діамантової ліги Олег посів друге місце. Висота 2,34 метра виявилася недосяжною для українця, тоді як Джанмарко подолав цю висоту з третьої спроби.