Астон Вілла здійснила вражаючий поворот подій у грі проти Евертона за участю Миколенка - Спорт bigmir)net

Гравець з України отримав ушкодження і змушений був покинути поле раніше запланованого часу.

У четвертому турі Англійської Прем'єр-ліги Астон Вілла зустрілася з Евертоном на власному стадіоні.

Евертон миттєво вийшов уперед, коли Дуайт МакНіл забив гол, але незабаром команда опинилася в складній ситуації. На 25-й хвилині український футболіст Віталій Миколенко отримав травму, і наразі його стан залишається невизначеним.

Попри це, Евертон миттєво збільшив свою перевагу до двох м’ячів, і здавалося, що вони повністю домінують на полі. Проте Астон Вілла змогла змінити хід зустрічі.

Ще до завершення першої половини матчу Оллі Уоткінс зумів зменшити відставання своєї команди. У другому таймі він знову вразив ворота суперника, зрівнявши рахунок, а після його заміни Джон Дюран забив третій гол, вивівши Астон Віллу на перше місце.

Отже, команда Шона Дайча поки що не змогла заробити жодного очка в чотирьох матчах, зазнавши другої підряд поразки з рахунком 2:3. У минулому турі Евертон також програв Борнмуту з аналогічним результатом.